X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Magnet

AnasayfaMagnet

Magnet ; Buzdolapların vazgeçilmez kapak süsleri olan magnetler, bir çok yerde kullanılan dekoratif objelerdir. Arka kısmı mıknatıslı, ön yüzü farklı renk, ebat, şekil ve yapıda olan magnetler çok iyi bir dekoratif reklam aracıdır. Son günlerin promosyon ürünleri içinde oldukça rağbet gören bu ürünlerin sayısız çeşidi olup, yaşam alanlarına renk ve neşe katan objeler olarak kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.

Firma markalarının ve iletişim bilgilerinin her zaman göz önünde olmasını sağlayan ve her an ulaşılabilir kılan magnetler mükemmel bir reklam aracıdır. Oldukça farklı ebat seçenekleri ile kendi tasarımınızı yapabilir,

Magnet kesimleri düz, standart oval ve özel kesimler olmak üzere birçok kesimde yapılmaktadır. Standartları 5X7 cm, ayrıca dikdörtgen, kare, oval, kalp, balon uçak kesimleri gibi birçok seçenekten istediğinizi seçebilirsiniz. Özel kesimler müşterilerin akılda kalıcılığı sağlama bakımından çok daha fazla tercih ettiği kesimlerdir.

Önder Ajans olarak amacımız hem ekonomik hem de etkili bir reklam aracı olan magnetlerde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktır.

En uygun magnet fiyatlarını almak için bize ulaşın.

Magnet


Top