X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Üçgen ve Gemici Masa takvimleri

AnasayfaÜçgen ve Gemici Masa takvimleri

Üçgen ve Gemici Masa takvimleri, her iş yerinde mutlaka bulunan olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Önemli günlerin tarihlerini hatırlamak, zaman yönetimini iyi yapmak gibi çalışanların verimliliğini de sağlayan çok önemli özellikleri vardır.

Üçgen piramit masa takvimleri hem uygun fiyatlı olmaları hem de boyutlarının kullanışlı olması sebebi ile en çok tercih edilen masa takvimlerinden biridir. Genellikle şirketler tarafından promosyon ürünü olarak kullanılırlar. Şirketler kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı promosyon üçgen piramit takvimleri aracılığı ile hem müşteri memnuniyeti sağlarlar hem de bilinirlik oluştururlar.

Önder Ajans üzerinden A4 ebat ve 350 gr. mat kuşe kağıt özelliklerdeki üçgen masa takvimini en uygun fiyatlarla ve en iyi kalitede bastırabilirsiniz. Üçgen masa takvimi fiyatları seçeceğiniz adede göre değişkenlik göstermektedir. Önder Ajans ile promosyon üçgen masa takvimi siparişlerinizi hemen kolaylıkla verebilirsiniz. Sipariş için tek yapmanız gereken istediğiniz ürün adedini  seçmek ve bize bildirmek. Siparişiniz ardından ürünlerinizi Önder Ajansın ücretsiz kargo fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.

Takvim Üçgen ve Gemici Masa takvimleri


Top