Kartvizit, en basit tanımıyla şahıslar ya da firmalar için hazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır. Kartvizitte adı yazan kişi bir firmada çalışıyorsa kartın üzerinde tam adı, şirketteki pozisyonu, iletişim bilgileri ve şirketin iletişim bilgileri bulunur. Bu kartvizit sayesinde müşteriler, ihtiyaç anında kolaylıkla kartın sahibine ulaşabilirler. Yani kartvizitler, kolay yolla müşterinin aklında yer edilmesini sağlar.

Genellikle 5.5 x 8.5 cm ölçülerine sahip olan klasik kartvizitler, kurumsallığı, güveni ve iş ciddiyetini yansıtırlar. Yeni bir iş ilişkisi kurulacağı zaman müşterinin görüşme sonunda talep edeceği ilk şey kartvizitiniz olacaktır. Bu talep karşısında olumsuz yanıt vermek ise karşı tarafta güvensizlik oluşturacağı için iş kaybına neden olması oldukça muhtemeldir.

Kartvizit hatırlanmanızı sağlar. İş dünyasında süreklilik oldukça önemlidir. Bir kere iş yaptığınız bir şahıs ya da firma, yeni bir ihtiyaç halinde üzerinde iletişim bilgileriniz yazan kartvizitiniz sayesinde size ulaşır. Bağımsız çalışıyorsanız adınız ve iletişim bilgileriniz, bir firmada çalışıyorsanız firmanızın adı ve çalıştığınız pozisyon ile iletişim bilgileriniz sizi kolay ulaşılabilir kılacaktır.

Önder Ajans olarak biz siz değerli müşterilerimize her çeşit ve her ebatta kartvizit tasarımı yapmaktayız

En çok tercih edilen kartvizitimiz 700 gr sıvamalı kartvizitlerimizdir.

Diğer çeşitlerimiz olarak ;

Tek yüz baskılı parlak veya mat selofonlu

Çift yüz baskılı parlak veya mat selefonlu

Fantazi kağıt (Tuale) kartvizit

Altın yaldız kartvizit

Laklı kartvizit

Bu tarz ürünlerimizi Önder Ajans olarak siz değerli müşterilerimize en uygun ve en ucuz fiyatlarla sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir